Staf | PUTRA SCIENCE PARK
» MENGENAI KAMI » PUTRA SCIENCE PARK » Staf

Staf

PEJABAT PENGARAH

 

 

Pengarah

Prof. Dato' Dr. Mohd Hair Bejo
Tel: 603-9769 1241
dir.psp@upm.edu.my 

       

 

Timbalan Pengarah
(Harta Intelek)

Prof. Madya Dr. Zahira
Mohd. Ishan 
Tel: 603-9769 1636
mizahira@upm.edu.my

 

 

Timbalan Pengarah
(Promosi dan Pengkomersilan Inovasi)

Prof Madya Dr. Wan Nurhayati
Wan Ab. Rahman
Tel: 603-9769 1849
wnurhayati@upm.edu.my

 

 

Nurezatul Shahira Kamarudin
Setiausaha Pengarah 
Tel: 603-9769 1291
nurezatul@upm.edu.my

       
             
 

BAHAGIAN PROMOSI DAN PENGKOMERSILAN INOVASI     

 

 

Prof Madya Dr. Wan Nurhayati Wan Ab. Rahman
Timbalan Pengarah
Tel: 603-9769 1849
wnurhayati@upm.edu.my

   

 

Pn. Ruslimah Ismail
Setiausaha / Pembantu Tadbir
Tel: 603-9769 1849
ruslimah@upm.edu.my

 

Seksyen Promosi dan Pemasaran Inovasi

 

 

Asrizam Esam
Pegawai Penyelidik
Tel: 603-9769 1294
asrizam@upm.edu.my

   

 

Nor Azizah Ismail
Pegawai Eksekutif
Tel: 603-9769 2187  
i_norazizah@upm.edu.my

 

 Mohammad Hisham Omar
Pembantu Tadbir (PO)
Tel : 603-9769 1254
mhisham_omar@upm.edu.my

 

     

 

 

 

Seksyen Pemindahan Teknologi     

 

 

Norliyana Kamarudin 
Pegawai Penyelidik
Tel: 603-9769 1631
norliyana@upm.edu.my

   

 

Norhadida Irdayu Mohd Hanafi
Pegawai Tadbir
Tel : 603-9769 1251 
norhadida@upm.edu.my

 

Seksyen Pengkomersilan     

 

 

Suzalina Akma Awing
Pegawai Sains
Tel: 603-9769 2185
suzalina@upm.edu.my

     

Mohd Rusdy Hasan
Pegawai Penerbitan Kanan
Tel: -
rusdy@upm.edu.my

 

Erwan Hasim
Penolong Pegawai Kewangan
Tel: 603-9769 2186
erwanh@upm.edu.my

       

 

Seksyen InnoHub dan Next2U     

 

 

Adrian Joseph
Pegawai Eksekutif
Tel: 603-9769 2182
andrian.joseph@upm.edu.my

   

 

Norazaidah Yahaya
Penolong Pegawai Tadbir
Tel: 603-9769 2181
norazaidah@upm.edu.my

 

 

Zuraini Mat
Pembantu Tadbir
Tel: 603-9769 2184
zuraini_upm@upm.edu.my

       
             
         

  BAHAGIAN HARTA INTELEK

 

 

Prof. Madya Dr. Zahira
Mohd. Ishan
Timbalan Pengarah
Tel: 603-9769 1636
mizahira@upm.edu.my

   

 

Suhaili Musa
Setiausaha/Pembantu Tadbir
(Perkeranian & Operasi)  
Tel: 603-9769 1636
suhaili@upm.edu.my / tpbphipsp@gmail.com

 

 

Seksyen Pengurusan Paten


Ashida Othman
Pegawai Sains
Tel: 603-9769 1243
ashida_o@upm.edu.my

   

 

Seksyen Pengurusan Selain Paten


Irzati Munirah Ibrahim
Pegawai Eksekutif
Tel: 603-9769 1298
i_munirah@upm.edu.my

 

 

Seksyen Milikan Bersama


Juneafitriawati Sutaham
Penolong Pegawai Tadbir
Tel: 603-9769 1286
june_sutaham@upm.edu.my

       
             
 
Seksyen eDU-PARK
 

 

Norhidayah Md Halid
Pegawai Penyelidik
Tel : 03-9769 1412
norhidayah_m@upm.edu.my

   

 

Nurul Naatasah Mohd Yusoff
Pegawai Eksekutif
Tel: 603-9769 1414
nurulnaatasah@upm.edu.my

 

Baizura Jamaluddin
Pembantu Tadbir
Tel: 603-9769 1413
baizura@upm.edu.my

 

   

Mohd Najib Hamzah
Pembantu Makmal
Tel: 603-9769 1414
mnajibh@upm.edu.my

 

             
 

SEKSYEN PENTADBIRAN  

       
 

 

Noorhayati Fazlul Haque
Penolong Pendaftar
Tel : 603-9769 1627
noorhayati@upm.edu.my

   

Unit Perkhidmatan Latihan

Norazaidah Yahaya
Penolong Pegawai Tadbir
Tel: 603-9769 2181
norazaidah@upm.edu.my

 

Muhammad Zul Hilmi Zulkifli
Pembantu Operasi
Tel: 603-9769 2184
zul_hilmi@upm.edu.my 

 

     

  

Unit Multimedia 

Shazlan Halamy
Pembantu Penerbitan
Tel : 603-9769 2188
shazlan@upm.edu.my

             

  

 

 

 

Kemaskini:: 22/12/2020

PERKONGSIAN MEDIA

PUTRA SCIENCE PARK
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-97691849
03-89464121
B1611316444