Staf | PUTRA SCIENCE PARK
» MENGENAI KAMI » PUTRA SCIENCE PARK » Staf

Staf

PEJABAT PENGARAH
Pengurusan pentadbiran jabatan, perundingan pemindahan teknologi, Program Innohub, Hub Satelit dan Mikro Kredit.

 

 

 

Prof. Dr Samsilah Roslan
Pengarah
Tel: 603-9769 1241
samsilah@upm.edu.my

 

 


Pn. Nurezatul Shahira Kamarudin
Setiausaha
Tel: 603-9769 1291
nurezatul@upm.edu.my

     

 

 


En. Mohd Mas'Ataillah Ismail
Pereka
Tel: 603-9769 2179
mohd_ismail@upm.edu.my

 

 


Cik Saleha Haron
Jurufotografi
Tel: 603-9769 1850
salehaharon@upm.edu.my

     

 

 


Unit Projek Khas

Cik Norliyana Kamarudin
Pegawai Penyelidik
Tel: 603-9769 1631
norliyana@upm.edu.my

 

 

 

 

Pn. Norazaidah Yahaya
Penolong Pegawai Tadbir
Tel: 603-9769 2181
norazaidah@upm.edu.my

     

 

 

Unit Pembangunan Perniagaan

Prof Madya Dr. Wan Nurhayati Wan Ab. Rahman
Penyelaras Innohub
Tel: 603-9769 2182
wnurhayati@upm.edu.my

 

 


Pn. Zuraini Mat
Pembantu Tadbir
Tel: 603-9769 2184
zuraini_upm@upm.edu.my




BAHAGIAN PUTRA IP

Pengurusan perlindungan Harta Intelek UPM, pengkomersilan serta pemindahan teknologi.

 

Prof. Madya Dr. Zahira Mohd. Ishan
Timbalan Pengarah
Tel: 603-9769 1636
mizahira@upm.edu.my

 

 


Pn. Suhaili Musa
Setiausaha/Pembantu Tadbir (Perkeranian & Operasi)  
Tel: 603-9769 1286
tpbphipsp@gmail.com

 

 

Unit Perlindungan Harta Intelek

Pn. Ashida Othman
Pegawai Sains
Tel: 603-9769 1243
ashida_o@upm.edu.my

   


Cik Irzati Munirah Ibrahim
Pegawai Eksekutif
Tel: 603-9769 1298
i_munirah@upm.edu.my

 

 

 

Juneafitriawati Sutaham
Penolong Pegawai Tadbir
Tel: 603-9769 1286
june_sutaham@upm.edu.my

 

 

Unit Pemindahan Teknologi

Pn. Noorhayati Fazlul Haque
Pegawai Tadbir
Tel : 603-9769 1627
noorhayati@upm.edu.my

 

 

Pn. Norhadida Irdayu Mohd Hanafi
Pegawai Tadbir
Tel : 603-9769 1251 
norhadida@upm.edu.my

 

Cik Suzalina Akma Awing
Pegawai Sains
Tel: 603-9769 2185
suzalina@upm.edu.my

 

 

Pn. Norazlin Monir
Penolong Pegawai Tadbir
Tel: 603-9769 2186
azlinmonir_upm@upm.edu.my

 

BAHAGIAN PROMOSI DAN PEMASARAN INOVASI
-Pengurusan promosi R&D dan inovasi UPM.
-Dana Promosi Produk 
-Perkhidmatan latihan kepakaran pengkomersilan dan inovasi.  

 

 

Prof Madya Dr. Mohamad Fakri Zaky Ja`afar
Timbalan Pengarah
Tel: 603-9769 1849
zakyjaafar@upm.edu.my

 

 


Pn. Ruslimah Ismail
Setiausaha / Pembantu Tadbir
Tel: 603-9769 1849
ruslimah@upm.edu.my

 

 


En. Asrizam Esam
Pegawai Penyelidik
Tel: 603-9769 1294
asrizam@upm.edu.my

   


Cik Norazizah Ismail
Pegawai Eksekutif
Tel: 603-9769 2187  
i_norazizah@upm.edu.my

 

 


En. Mohammad Hisham Omar
Pembantu Tadbir (PO)
Tel : 603-9769 1254
mhisham_omar@upm.edu.my 

 

 


En. Shazlan Halamy
Pembantu Penerbitan
Tel : 603-9769 2188
shazlan@upm.edu.my

 

 


Putra Dynamics Training and Services Unit

Pn. Hafliza Hussin
Pegawai Eksekutif
Tel: 603-9769 1618
hafliza_upm@upm.edu.my

 

BAHAGIAN eDU-PARK 
-Pengurusan program Edu-pelancongan di UPM. 
-Pengurusan Pameran Berindex NYAWA.

 

 

Prof. Madya Dr. Faridah Qamaruz Zaman
Timbalan Pengarah
Tel: 603-9769 1411
fqz@upm.edu.my

 

 


Pn. Baizura Jamaluddin
Setiausaha / Pembantu Tadbir
Tel: 603-9769 1413
baizura@upm.edu.my

 

 


Pn. Norhidayah Md Halid
Pegawai Penyelidik
Tel : 03-9769 1412
norhidayah_m@upm.edu.my

 

 


Pn. Nurhidayah Md. Yasin
Penolong Pegawai Tadbir
Tel: 603-9769 1419
my_hidayah@upm.edu.my

 

 


En. Mohd Najib Hamzah
Pembantu Makmal
Tel: 603-9769 1414
mnajibh@upm.edu.my

 

Cik Nurul Naatasah Mohd Yusoff
Pegawai Eksekutif
Tel: 603-9769 1414
nurulnaatasah@upm.edu.my

 

Kemaskini:: 07/08/2019

PERKONGSIAN MEDIA

PUTRA SCIENCE PARK
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-97691254
03-89464121
B1566366876